skip to Main Content

Hakkımızda

Bugün TISSUM’u, Türkiye’nin en iyilerinin vazgeçilmez tercihi yapan neden, mevcut olan en iyiyi sunarken daha iyisi ne olabilir diye düşünmekten ve gerçekleştirmekten asla vazgeçmiyor olmamız. Mükemmellik tutkumuz, ürün ve çözüm geliştirme kabiliyetimiz ve hiç bitmeyen gelişim heyecanımızla her gün daha fazla insana dokunuyor; müşterilerimize, sektöre ve hayata değer katıyoruz.

Hizmet sektörünün zorluklarını çok iyi biliyor; 25 yıllık tekstil üretim ve ihracat deneyimimiz, üstün Ar-Ge kabiliyetimiz ve çözüm ortağı yaklaşımımızla beklentileri karşılamanın ötesine geçiyoruz. Öncü ve yenilikçi vizyonumuzla işletmenize değer, operasyonlarınıza verimlilik katıyoruz.

Tissum Yıkanabilir Maske’yi günlük kullanım ve sosyal hayat için geliştirdik. Bunu yaparken aşağıdaki saydığımız tüm özelliklere sahip olmasını hedefledik ve her şeyden önce Sağlık Standartlarına uygunluğunu temel ilke olarak benimsedik. Avrupa Normu olan EN14683:2019 + AC:2019 Standartlarına uygun bir ürün ürettik. Maskemiz için kullandığımız filtrasyon kumaşımız hem bu standartları, hem de Amerika Birleşik Devletleri’nin standardı olan FDA standartları testlerini başarı ile geçmiş bir malzemedir. Ülkemizde TSE’nin yayınlamış olduğu standartları da karşılayan Tissum Maske’yi, kurumsal firmalar ve Restoranlar, Hoteller ve fabrika çalışanları için dizayn ekibimizin kendilerine özel olarak tasarladığı şekilde ve logolu olarak da üretebiliyoruz.

Tissum Yıkanabilir Maske, 50 yıkamaya dayanıklı, rahat nefes alınabilir, burun metali ve ayarlanabilir kulak askısı ile yüz ergonomisine uygun bir maskedir ve çocuklar ve yetişkinler için modaya uygun geniş bir koleksiyona sahiptir.

Back To Top
Ara