skip to Main Content

Sıkça Sorulan Sorular

• Bu maske ne tip bir maskedir?
Tissum Health Maske, üç katmandan oluşan, Medikal Maske Koruma Standartlarını sağlayan, sağlıklı, güvenli ve modaya uygun bir maskedir.
• Maskemi nasıl giymeliyim?
Maskenizi kullanmadan önce ellerinizi yıkayınız. Öncelikle maskenizin burnunuzun üzerine yerleştirin ve kulak askılarını yüzünüze göre ayarlayın. Bunu yaparken, maskenizin ön ve arka yüzüne dokunmamaya özen gösteriniz. Maskenizi giyerken ve ya çıkartırken sadece kulak askılarından tutunuz ve kullanmadığınız zaman maske saklama çantasında muhafaza ediniz. Kullanım esnasında ellerinizle, yüzünüze ve maskenize dokunmamaya özen gösteriniz.
• Neden maske kullanmalıyım?
Günlük sosyal hayatta sizin veya karşınızdaki kişilerin enfeksiyon taşıyor olma riskine karşı maske kullanmalısınız. Maske, parçacıklar halinde hareket eden virüs ve bakterilerden korunma sağlar.
• Maskemi takarken yine de sosyal mesafe gerekli mi?
Pandemi sürecinde, evde kalmadığınız tüm zamanlarda sosyal mesafe kullanmak uzmanlar tarafından her şartta önerilmektedir. Maskeniz size ekstra koruma sağlayarak, herhangi bir virüs ve bakteri geçişini engelleyecektir.
• Kimler maske kullanmamalıdır?
2 yaşın altındaki çocuklar ve nefes alma zorluğu yaşayan kişiler maske seçimlerini ve kullanımlarını doktorlarının tavsiyesine göre yapmalıdır.
• Yıkandıkça özelliği bozuluyor mu?
Hayır, maskeniz tüm özelliklerini yıkama sonrasında da korumaktadır.
• Ne kadar sık yıkamalıyım?
Maskenizi her kullanımdan sonra veya her gün sonunda mutlaka yıkayınız. Sizden başka kimsenin kullanmasına izin vermeyiniz.
• Makinada yıkanır mı? Nelere dikkat etmeliyim?
Maskeniz hem elde hem makinada yıkanabilir. 60 dereceye kadar çamaşır makinasında yıkayabilirsiniz. Maskelerinizi renklerine uygun bir programda ve benzer renklerle yıkayınız. Ütülemeyiniz. Uzun ömürlü olması için, yoğun sıkma ve kurutma programlarını kullanmayınız.
• Makinada kaç dakika yıkama yapmalıyım?
Makinada yıkayacaksanız 60 derecede, deterjan kullanarak 20 dk lık bir program yeterli olacaktır.
• Elde yıkayacaksam soğuksu mu kullanmalıyım?

Maskenizi elde yıkayacaksanız lütfen sıcak su ve temizlik malzemesi kullanın. Dünya sağlık örgütü ve sağlık bakanlığı 60 derece ve deterjanlı yıkama tavsiye ediyor.
• Kuru temizleme yapılabilir mi ?
Kuru temizleme yapmayınız.
• Teli çıkarsa problem olur mu?
Telin çıkması, maskenizin kullanımına engel teşkil etmez. Tüm özellikleri ile maskeniz sizi korumaya devam edecektir.
• Yüzüme küçük gelirse ?
Maskeniz, yüzünüze göre ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Kulak askılarında bulunan ayarlama aparatlarından yüzünüze uygun hale getirebilirsiniz.
• Yüzüme büyük gelirse?
Maskeniz, yüzünüze göre ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Kulak askılarında bulunan ayarlama aparatlarından yüzünüze uygun hale getirebilirsiniz. Ayrıca, yüz tipiniz küçük ise, çocuk ve genç ebadı olan maskeleri de denemenizi öneririz.
• Genç ebadı var mı?
Çocuk ve genç ebadı aynıdır. Ayarlanabilir ve esnektir.
• Kaç yaş çocuklar kullanabilir?
Çocuk/genç boyu 3-17 yaş için uygundur.
• İade şartları nelerdir?
Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan malların, iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığından, maskemiz de bu tip bir özellik taşıdığından, iadesi alınamaz.
Nasıl sipariş verebilirim?
Kadın, Erkek ve Mini/Genç boy maskelerimiz tissumhealth.com web sitemizde 39,90 TL’den satıştadır. Kredi kartınız ile güvenli ödeme yaparak siparişlerinizi web sitemiz üzerinden verebilirsiniz.EFT ile ödeme işlemi yapmak için [email protected] adresinden Tissum Health Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.Satış ağımıza eklenen satış noktalarımız için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
Siparişimin durumu hakkında nasıl bilgi alabilirim?
Yalnızca paketi açılmamış ürünler iadeye alınabilmektedir. İade talepleriniz için [email protected] adresimizden Tissum Health ekipleri ile iletişime geçebilirsiniz.
Siparişime ürün ekleyebilir miyim?
Hafta içi mesai günleri saat 14:00’e kadar verilen siparişleriniz aynı gün, 14:00 sonrası verilen siparişleriniz ertesi gün Yurtiçi Kargo’ya teslim edilmektedir. Hafta sonu verilen siparişlerin kargo teslimatını Pazartesi günü yapıyoruz.Siparişinize ürün eklemek için kargo teslimatı öncesinde yeni ürününüzü satın alarak [email protected] adresinden veya 0 533 777 20 13 numaralı Tissum Health Destek Hattı’ndan ekiplerimizi bilgilendirebilirsiniz. Bilgilendirme sonrası siparişleriniz birleştirilecektir.
Siparişimi nasıl iade edebilirim?
Yalnızca paketi açılmamış ürünler iadeye alınabilmektedir. İade talepleriniz için [email protected] adresimizden Tissum Health ekipleri ile iletişime geçebilirsiniz.
Yurtdışından sipariş verebilir miyim?
Tissum Health Yıkanabilir Filtreli Maskelere Amazon USA ve Amazon UK üzerinden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı toplu sipariş talepleriniz için [email protected] adresinden Tissum Health satış ekiplerimize ulaşabilirsiniz.Tüm Türkiye’ye Yurtiçi Kargo ile, yurtdışına ise DHL ile gönderim yapabiliyoruz.

 

Back To Top
Ara